• 29 edycja akcji ♻️SPRZĄTANIE ŚWIATA♻️

• Dzięki takim akcjom mamy nadzieję, że wszyscy zrozumieją, jak ważnym jest dbanie o czystość otoczenia i jakie mogą być tego skutki w przyszłości.

Uczniowie z oddziału przedszkolnego i klas I -III sprzątali tereny w pobliżu szkoły (plac zabaw, boiska, przystanki i pobliskie ulice). Starsi uczniowie sprzątali odleglejsze tereny Cychry (teren przy blokach, okoliczne tereny przy polach i skraj pobliskiego lasu).

Każdy uczeń po zakończonej akcji otrzymał słodki poczęstunek.

Pogoda dopisała!!!

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!!!!

• „Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 września zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Dnia 20 września 2022 obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Już od samego rana panowała u nas wesoła atmosfera. Zaczęło się od malowania twarzy, następnie dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawach integracyjnych. Dużą frajdę sprawiło dzieciom dekorowanie balonika według własnego pomysłu. Był poczęstunek i upominki przygotowane przez rodziców.

Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia każdy przedszkolak otrzymał medal.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w ich pamięci.

A.Fronckiewicz

• 15 września International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki.

• Szkolne obchody zorganizowane przez panią Monikę Jelińską- uczniowie rozpoczęli od obejrzenia w klasach filmu o małej Vashti pt. „The Dot” (Kropka).

Nie mogło oczywiście zabraknąć „FOTO BUDKI”, w której dzieci chętnie się fotografowały.

Tego dnia w szkole była moda na kropki. Uczniowie mieli możliwość pokazania swoich kolorowych strojów.

Każdy przedszkolak na zajęciach ze swoją Panią wykonał piękną tęczę z kropek.

Od poniedziałku wszyscy chętni mogli zawieszać na przygotowanej tablicy kropki wycięte z papieru, na których chwalili się swoimi talentami.

• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• W dniu dzisiejszym oficjalnie rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023. Czeka nas wiele wyzwań, osiągać będziemy postawione sobie cele.

Wszystkim życzyliśmy sukcesów i wytrwałości.

Wierszem Władysława Broniewskiego pt. "Żołnierz polski" upamiętniliśmy 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej.