• ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY

• W naszej szkole prowadzone zajęcia wokalno-instrumentalne przez Panią Sylwię Skórską, na których nasi uczniowie mogą doskonalić swoje muzyczne talenty

• ZAJĘCIA PLASTYCZNE

• W naszej szkole prowadzone są rówinież przez Panią Sylwię Skórską zajęcia plastyczne na których uczniowie tworzą piękne prace plastyczne, które bardzo często zajmują wysokie miejsca na konkursach.

• ZAJĘCIA TANECZNE

• Uczniowie od namłodszych do najstarszych bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach tanecznych gdzie pod okiem Pani Ireny Borysewicz uczą się m. in. takich tańców jak:

• Poleczki

• Walczyka

• Trojaka

• Dwóch krakowiaków

• Poloneza

• Walca

• Mazura

Pani Irena prowadzi również Zespół tańca "Mali Cychrowiacy" przy Szkole Podstawowej w Cychrach. Zespół został nagrodzony wieloma nagrodami, m.in w czwartym roku pracy OTRZYMAŁ NAGRODĘ BURMISTRZA MIG DĘBNO "ZŁOTY DĄB".

• KOŁO SPORTOWE

•                       Zachęcanie uczniów do aktywnego trybu życia.

-Uczniowie w ramach zajęć SKS  doskonalą swoje umiejętności w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, unihokej, koszykówka, piłka siatkowa, lekka atletyka,  gry i zabawy na świeżym powietrzu.  oraz przygotowywali się do udziału w zawodach sportowych.

- Efektem zajęć jest podnoszenie swojej sprawności ogólnej oraz  udział uczniów z zawodach sportowych i zajmowanie wysokich lokat.