• Legitymacje szkolne

• Pierwsza legitymacja szkolna (po przyjęciu dziecka do szkoły) wydawana jest nieodpłatnie.

Nie pobiera się opłaty za sprostowania w legitymacji szkolnej (zmiana adresu, nazwiska).

W przypadku zmiany nazwiska należy dostarczyć dokument potwierdzający zmianę danych oraz posiadaną legitymację.

Duplikat wydaje się wtedy, gdy oryginał ulegnie zagubieniu, zniszczeniu lub kradzieży.

Zasady wydawania duplikatów legitymacji szkolnej

1. W przypadku utraty oryginału legitymacji szkolnej rodzice ucznia mogą wystąpić  do dyrektora szkoły z pisemnym wnioskiem o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej z podaniem przyczyny ubiegania się o duplikat.
          2. Do wniosku należy dołączyć :
          • podpisane aktualne zdjęcie legitymacyjne (nazwisko i imię, data  urodzenia);
          • potwierdzenie wniesienia opłaty (wydruk potwierdzenia przelewu bankowego).
          1. Za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej od poświadczenia własnoręczności podpisu – 9 zł.
          2. Termin wykonania duplikatu legitymacji do 7 dni od momentu złożenia wniosku.

Opłaty:

Opłatę za duplikat legitymacji (9 zł) wnosi się na konto bankowe szkoły:
          Szkoła Podstawowa im. Władysława St. Reymonta w Cychrach
          Nr konta 95 8355 0009 0068 5887 2000 0001

Tytuł przelewu „opłata za duplikat legitymacji – imię i nazwisko ucznia”

wniosek-o-wydanie-duplikatu-legitymacji-szkolnej.docx