• MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

• 4 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na poszukiwanie Św. Mikołaja.

Troszkę zmęczone i zrezygnowane szukaniem usłyszały w oddali głośny dzwonek, a im oczom ukazała się postać w czerwonym płaszczu z białą brodą, niosący duży worek z prezentami. Radosne dzici od razu pobiegły do długo oczekiwanego gościa, to nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ - niezwykle wesoły i bardzo rozmowny.

Przedszkolaki zaśpiewały piosenkę i zarecytowały wierszyk. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami. Jak co roku nie obeszło się bez pamiątkowego zdjęcia. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

Swięty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

• AKCJA DOKARMIANIA ZWIERZĄT

• Przekazaliśmy dzisiaj przez ręce strażników miejskich z Dębna, schronisku dla zwierząt w Białogardzie karmę oraz koce. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy dostarczyli dary do szkoły.

• OBRAZY W NOWOCZESNEJ ODSŁONIE

• Prezentujemy prace naszych uczniów z klasy VII. Na lekcje plastyki mieli za zadanie odtworzyć arcydzieło w formie zdjęcia.

Efekty pracy młodych artystów są zadziwiające, wykazali się oni dużą wyobraźnią. Dzięki temu możemy podziwiać znane dzieła w całkowicie nowoczesnych odsłonach.

• ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

• Pluszowy miś - ulubieniec z dzieciństwa, powiernik wielu sekretów obchodzi święto co roku 25 listopada.

Z tej okazji nasi uczniowie uczcili ten dzień wysyłając fotografie ze swoimi ukochanymi pluszakami.