• NOC EMOCJI

• Wieczorem 4 listopada, chociaż dopiero zaczął się weekend, uczniowie z uśmiechami na twarzy przyszli do szkoły na „NOC EMOCJI” wyposażeni w śpiwory, materace, karimaty i z pomysłami na miłe spędzenie wspólnego czasu.

Integracja zaczęła się od wspólnej kolacji – pysznej pizzy. Najedzeni i zadowoleni uczniowie chętnie brali udział w zabawie tanecznej oraz licznych konkurencjach.

Po zabawie przyszedł czas na wieczorną toaletę, a następnie seanse filmowe.

Emocji ze wspólnego spotkania było co niemiara. Była to wspaniała okazja do integracji, bliższego poznania się i miło spędzonego razem czasu.

Uczestnikom „nocki” i opiekunom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Dziękujemy również Pizzeria Karamba za dowóz pizzy, Radzie Rodziców za dostarczenie drożdżówek na śniadanie oraz wszystkim rodzicom za zaangażowanie.