• SZKOŁY pełne TALENTÓW

• #talenciaki

Właśnie dotarły do nas prezenty za zebrane talenciaki. Gry wzbogacą świetlicę szkolną

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za każdego przekazanego talenciaka do naszej szkoły.

• HEJ KOLĘDA, KOLĘDA...

• Dzięki współpracy Rady Rodziców przy SP Cychry i Koło Gospodyń Wiejskich w Cychrach udało się zorganizować przedświąteczne spotkanie, w którym udział wzięli nauczyciele,uczniowie, ich rodzice oraz okoliczni mieszkańcy.

I tak w niedzielne popołudnie w Domu Strażaka przy OSP Cychry wspólnie śpiewaliśmy kolędy i pastorałki, ubieraliśmy choinkę i degustowaliśmy przepyszne pierogi i krokiety z barszczem. Na osłodę dla ciała zajadaliśmy się słodkimi ciastami, a dla ducha – podziwialiśmy wystawę ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów i ich rodziców. Czas umilały nam występy Zespół Tańca "Mali Cychrowiacy", kolędowanie z parafialną scholą oraz odkrywanie wokalnych talentów dzieci.

Wspólnie spędzony czas to okazja do integracji środowiska lokalnego, nawiązania więzi i poznania się.

Niech ten świąteczny czas wszystkim nam przyniesie spokój, uśmiech i zadowolenie. Zatrzymajmy się w biegu tego świata i cieszmy się sobą i czasem, który jest nam dany.

Dziękując wszystkim za współpracę życzymy Wesołych Świąt i do siego roku!

• 🎅Mikołajki🎅

• Puk, puk, puk

Mikołaj puka!

Miejsca na prezenty szuka.

Przy dzisiejszym Święcie niesie

miłość wraz ze szczęściem

i radości pełen worek

na dzień cały i wieczorek!

Tradycyjnie, jak co roku, tego dnia, panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa.

Dzieci rozpoznały Go od razu - to Mikołaj.

Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym słodkości dla każdego. Było dużo radości i uśmiechów.

Dziękujemy zaangażowanym rodzicom oraz Radzie Rodziców za słodki upominek.