• 😎DZIEŃ OKULARNIKA🤓

• W dzisiejszym dniu, 21 kwietnia obchodzimy w naszej szkole DZIEŃ OKULARNIKA.

Z tej okazji przypominamy o tym, iż oczy zasługują na szczególną ochronę.

Jednocześnie nasza akcja ma na celu wspierać wszystkich "Okularników", czyli osoby, które muszą nosić okulary. Chodzi o to, aby uświadamiać, że noszenie okularów to nie wstyd.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w akcji. Wszystkie przesłane zdjęcia prezentujemy poniżej. Uczniowie pozują w przeróżnych okularach: śmiesznych, kolorowych i oryginalnych …

• XIV Ogólnopolski Przegląd Pieśni Wielkopostnych w Lipianach

• 2 kwietnia 2021 roku rozstrzygnięto XIV Ogólnopolski Przegląd Pieśni Wielkopostnych w Lipianach.

Przegląd ze względu na pandemię, odbył się w formie online.

W tym roku wzięło w nim udział 117 uczestników z całej Polski:

Barlinka, Górna, Chojny, Dębna, Cychr Morynia, Tuczna, Tucholi, Boleszkowic, Mieszkowic, Mechowa, Suchowa, Gorzowa, Szczecina, Chełma, Lubina, Dolic, Mirosławca, Czaplinka, Kostrzyna, Nowego Sącza, Gliwic, Zielonej Góry, Żuromina, Olsztyna, Nowogardu, Choszczna, Sulechowa i Lipian.

Do finału zakwalifikowano 35 podmiotów, z których wyłoniono laureatów i wyróżnionych.

Laureatem została

🏆🎤Weronika Wilman - klasa III