• Konkurs Słowno-Muzyczny "ŁĄKA SŁOWAMI MALOWANA".

• W piątek 28.05.2021 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Słowno-Muzyczny "ŁĄKA SŁOWAMI MALOWANA". Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 2 w Dębnie.

Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: kl. I, kl. II, kl. III.

W kategorii klas pierwszych, II miejsce zajęła:

Maja Marszałek.

Serdecznie gratulujemy!

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2021

• 25, 26, 27 MAJA ODBYŁ SIĘ EGZAMIN ÓSMOKLASISTY.

Uczniowie ósmej klasy zmierzyli się z językiem polskim, matematyką oraz językiem obcym.

Życzymy Wam jak najlepszych wyników umożliwiający kontynuację nauki w wymarzonej szkole.

• Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem

• W dzisiejszym dniu 13.05.2021 roku uczniowie klasy III przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty. Tegoroczny sprawdzian przygotowany przez Wydawnictwo Operon składał się z 3 części: polonistycznej pt. „Jak spełniać marzenia”, matematycznej i przyrodniczej pt. „W gospodarstwie agroturystycznym”.

Uczniowie na rozwiązanie części polonistycznej i matematycznej mieli 45 minut, a przyrodniczej 20 minut.

Nasi trzecioklasiści poważnie podeszli do tego zadania, założyli galowy strój, napisali test, a teraz czekają na wyniki.

• SUKCESY PLASTYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

• W ogólnopolskim konkursie plastycznym dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy.”,  drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej, zdobyła:

1. KATARZYNA MAZUROWSKA, kl. VII

W konkursie plastycznym organizowaym przez szkołę ponadpodstawową im. Ignacego Łukasiewicza w Dębnie: "Być nie szkodząc. Parki Krajobrazowe Pomorza Zachodniego"

Kategoria I -klasy I - III

1. III MIEJSCE – VANESSA KUCYK KL. II