• SPRZĘT MULTIMEDIALNY - PROJEKT „Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Niemiecki i Polski jako język obcy” nr INT- 128

• Ze środków finansowych projektu pn. „Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Niemiecki i Polski, jako język obcy” w ramach programu Współpracy Interreg VA Niemcy / Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w ramach celu „Europejska Współpraca Terytorialna” Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego OP III Edukacja został zakupiony dla Szkoły Podstawowej w Cychrach sprzęt multimedialny, który z pewnością przyczyni się do podniesienia efektywności procesu nauczania. Będzie on również wykorzystywany do dalszej współpracy z partnerami projektu zarówno ze strony niemieckiej jak i polskiej.

Do naszej szkoły trafiły: drukarka, laptopy z oprogramowaniem, komputer stacjonarny,  tablety w tym jeden graficzny, aparat fotograficzny z pełnym wyposażeniem oraz laminator.

• Zakończony projekt „Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Niemiecki i Polski jako język obcy” nr INT- 128

• W roku szkolnym 2019/2020 przystąpiliśmy do udziału w projekcie unijnym INTERREG- „Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Niemiecki i Polski jako język obcy.”

Dziś, kiedy nasza przygoda z projektem dobiegła końca, możemy powiedzieć tylko jedno: BYŁO WARTO!!! Udział w tym przedsięwzięciu dał szansę naszym uczniom na doskonalenie sprawności językowych. Poszerzali swoje umiejętności w obszarze mówienia, pisania, czytania. Dzięki różnorodności metod, które były stosowane w trakcie całego procesu edukacyjnego, dzieci nie tylko uczyły się, ale tez świetnie bawiły. Z całą pewnością pomogło nam w tym zaplecze metodyczne, które dzięki projektowi wzbogaciło naszą szkołę.

Refleksja, jest tylko jedna - taka forma zdobywania wiedzy i nowych umiejętności cieszy się dużym zainteresowaniem i została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez naszych uczniów.

• Bal karnawałowy klas I-III

• 👸 W naszej szkole odbył się on 28 stycznia 2022 roku w oddziale przedszkolnym i klasach I-III. Jest to szczególny dzień, bardzo wyczekiwany przez dzieci.Tego dnia uczniowie z dumą prezentowali swoje stroje 🦹‍♀️🦸‍♂️💃, o które zadbali rodzice! Przebierańcy świetnie się bawili przy muzyce w swoich klasach. Były zabawy, konkursy, prezentacje karnawałowej mody i wybór KRÓLA I KRÓLOWEJ balu. 🧙‍♂️